interesuje Cię zakup obrazu?

Zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub po prostu preferujesz kontakt osobisty, napisz do nas lub zadzwoń. 

Kontakt

Natalia Kamińska, Właściciel Lingo Gallery

Zadzwoń +48 602 407 183
Napisz  contact@lingogallery.com

JAK MOGĘ KUPIĆ OBRAZ?

W celu zakupu obrazu, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość powinna zawierać tytuł interesującego Cię obrazu z naszej galerii oraz numer jego certyfikatu. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy interesujące Cię kwestie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. W celu ułatwienia kontaktu możesz podać nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. 

ILE KOSZTUJE SZTUKA ABORYGEŃSKA?

Ceny obrazów zaczynają się już od 1000 zł. Im większe płótno, tym automatycznie wyższa cena, na którą składa się również koszt samych materiałów wykorzystanych do stworzenia dzieła. Na cenę wpływa również oczywiście nazwisko autora.

Aborygeńscy artyści tworzą obrazy jedyne w swoim rodzaju, nigdy nie powstają dwa takie same. Świadomość tej unikalności za każdym razem wywoła w nas dreszcz podniecenia.

JAKIE WYMIARY MAJĄ OBRAZY ABORYGENÓW?

Obrazy występują w przeróżnych rozmiarach. Najmniejsze z nich dostępne w galerii mają około 30x30cm, największe z kolei - ponad kilka metrów.

SKĄD POCHODZĄ OBRAZY SPRZEDAWANE PRZEZ LINGO GALLERY?

Obrazy pochodzą bezpośrednio z Australii, zostały namalowane przez rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Lingo Gallery współpracuje głównie z artystami ze stanu South Australia, położonego w centralno-południowej części kraju.

GDZIE KUPIĆ OBRAZY ABORYGEŃSKIE?

Obrazy Aborygenów możemy kupić tylko i wyłącznie w Lingo Gallery, jedynej w Polsce internetowej galerii sztuki z dziełami rdzennych mieszkańców Australii.

CZY MOGĘ ZOBACZYĆ OBRAZ NA ŻYWO?

Istnieje możliwość zaprezentowania dzieła na żywo po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Jeśli chcesz obejrzeć interesujący Cię konkretny obraz, prosimy o kontakt mailowy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze zbiorem naszej galerii!

JAK POWSTAJĄ ABORYGEŃSKIE OBRAZY RĘCZNIE MALOWANE NA PŁÓTNIE?

Metody malarskie Aborygenów same w sobie są skomplikowane. Często stosują oni dot painting, czyli malarstwo kropkowe. Polega na stawianiu obok siebie setek małych kropek, które różnią się od siebie rozmiarem, stopniem rozmycia i kolorem, w efekcie tworząc różnorodne kształty.

Obrazy są ręcznie malowane, na płótnie, które uprzednio gruntowane jest zazwyczaj na ciemny kolor. Dzięki temu kropki jeszcze lepiej się na nim odznaczają swoimi jaskrawymi, często ciepłymi barwami.

Każdy kolor ma swoje znaczenie, tak samo jak i motyw malarski. Same techniki malarskie znacząco różnią się w zależności od plemienia i samego artysty. Dzieła opowiadają historie, mówią o wierzeniach i duchowości.

efficitur.